Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,35 zł , zmiana od tamtej pory: -52,09%

Re: Akcja zmasowanych pytań na profilu fb Agencji Badań Medycznych. LINK

Zgłoś do moderatora
To dlaczego rozmawiali o tym? Jakby nie byli pewnymi to by coś rozmawiali.Tu jest blokada z rządu.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/BIOMED-LUBLIN-WYTWORNIA-SUROWIC-I-SZCZEPIONEK-SA-Rozpoczecie-negocjacji-z-ABM-w-sprawie-komercjalizacji-wynikow-badan-klinicznych-dotyczacych-zastosowania-terapeutycznego-Immunoglobuliny-anty-SARS-CoV-2-u-pacjentow-z-COVID-19-8074895.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -3,88% 4,48 2022-01-21 17:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.