Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,35 zł , zmiana od tamtej pory: -52,09%

Re: Akcja zmasowanych pytań na profilu fb Agencji Badań Medycznych

Zgłoś do moderatora
Zamiast się denerwować przeczytajcie czym są badania niekomercyjne i po co się je robi. Uświadomicie sobie, że ani ABM ani SPSK1 ani prof nie robili tego badania, żeby BML miał lek. Wręcz prawo zabrania wykorzystania z tych danych przez BML. Przeproście za swoje złośliwości i podziękujcie za lekcję z Badań Klinicznych. Straty uznajcie jako podatek od marzeń. Pretensje możecie mieć tylko do siebie. Swoją drogą kto zatwierdził działalność dwóch ostatnich prezesów?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -3,88% 4,48 2022-01-21 17:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.