Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,24 zł , zmiana od tamtej pory: -51,52%

Re: Akcja zmasowanych pytań na profilu fb Agencji Badań Medycznych

Zgłoś do moderatora
przeciez zrobione to bylo po to:
"Intencją Emitenta jest wypracowanie wspólnego stanowiska oraz rozwiązania pozwalającego na sprawną komercjalizację wyników Projektu niezwłocznie po uzyskaniu rezultatów badań w przypadku, gdy potwierdzać one będą bezpieczeństwo i skuteczność terapeutyczną badanego preparatu u osób chorych na COVID 19."

czyli jak tylko pojawia sie wyniki badan to od razu bedzie mozna organizowac sprzedaz bo wszystkie prawa juz dawno beda ustalone.
Jak widac od marca Biomed juz nic nie ma do przekazania do opinii publicznej tak ?

Plan z emisja i wypchaniem akcji na wyzszym poziomie sie udal, pewnie koledzy insiderow i rodziny wczesniej byly zapakowane w akcje i sie cieszyly wzrostem od 8.5 do 20 zl, pewnie przypadkiem akcji mieli.

takze skoro nawet w tym temacie cisza to mozna zakladac ze temat leku to walek majacy na celu sprzedaz akcji przez insiderow jak i rowniez zarobienie duzej kasy przez kolegow

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -3,88% 4,48 2022-01-21 17:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.