Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,21 zł , zmiana od tamtej pory: -51,36%

Re: Akcja zmasowanych pytań na profilu fb Agencji Badań Medycznych

Zgłoś do moderatora
a co firma Biomed wynegocjowala z ABM jezeli chodzi o komercjalizacje leku ? jak trzeba bylo zrobic emisje to info o negocjacjach, jak juz po to miesiace po i dalej nic nie wiadomo.

LEK mowice ? PRZECIEZ TO WAL NAD WALY

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -3,88% 4,48 2022-01-21 17:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.