Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,35 zł , zmiana od tamtej pory: -10,45%

Re: Ailleron=Comarch

Zgłoś do moderatora
Sam sie nie wypowiadaj jakbys mial troche wiedzy to bys wiedzial ze Prezes Ailleronu sie wywodzi z Comarchu w sensie w latach 1993-2000 byl Founder & Executive Senior Vice President w Comarch. To mozna wyczytac chociazby z jego profilu na LinkedIn co najwyrazniej ciebie przerasta. Aczkolwiek ja osobiscie uwazam ze obecnie Ailleron jest ambitniejszym i to zdecydowanie projektem niz Comarch i go w przyszlosci przerosnie takie jest moje zdanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -3,38% 12,85 2021-05-06 11:41:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.