Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: 11,18%

Re: Agroton

Zgłoś do moderatora
Piękny wystrzał Agrotonu. Kto mnie posłuchał, kupił, jest zarobiony. To będzie hit giełdy. Dzisiaj 10% - zapraszam na forum Agrotonu. Ale ostroznie. Nie namawiam. Spodziewam się kilkuset % w ciągu roku. Wszystkie, które polecałem nieźle stoją. Eonet, Efekt sprzedałem na górce. Dokupiłem KSAgro, wróciłem do Livechat, Onico. Poza tym dokupiłem dzisiaj większy pakiet Loyda.
  • Agroton Autor: ~Ryssiekk
  • Re: Agroton Autor: ~dex
  • Re: Agroton Autor: ~Ryssiekk
  • Re: Agroton Autor: ~Ryssiekk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 0,80% 0,76 2021-12-09 09:03:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.