Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,69 zł , zmiana od tamtej pory: 4,35%

Re: Agroton

Zgłoś do moderatora
Nieznane sa wyniki finansowe, fakt ze spolka wykupila obligacje jest pozytywne. Czy byly to obligacje zero kuponowe? Skad wziela sie cena 30% + odsetki? Poki beda turbulecje na rynku ze wzgledu na wybory raczej Agrtoton bedzie sie bujal miedzy 2 a 3.5 PLN
  • Agroton Autor: ~Ryssiekk
  • Re: Agroton Autor: ~dex
  • Re: Agroton Autor: ~Ryssiekk
  • Re: Agroton Autor: ~Ryssiekk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -5,51% 0,72 2021-12-07 10:13:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.