Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,45 zł , zmiana od tamtej pory: -19,27%

Re: AGORA CZYLI TEMAT ZASTĘPCZY PIS, A MICHNIK MA TAŚMY KACZYŃSKIEGO? A

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-25 o godz. 15:24 ~Olek napisał(a):
> No to wezmą im się do d…py brawo szambo lewackie wybiło

DROGI OLKU CÓŻ CI PORADZĘ NA TWA ZACHCIANKĘ, JAK CHCESZ I TO LUBISZ TO DAWAJ DUP CI, JA MAM TO W DU PIE. TU PROBLEM JEST INNY, CO WYGADYWAŁ PREZES KACZYŃSKI? I TO JEST AFERA? JAK W TV BĘDZIE GŁOŚNO. JA OSOBIŚCIE TEGO NIE POPIERAM, TO POWINNO BYĆ ZAŁATWIONE BEZ MEDIÓW. ALE SKORO TAKIE BĘCKI STOSUJE PREZES KACZYŃSKI? TO MNIE TO DZIWI, ALBO JUŻ NIE. CZEGO BOI SIĘ KACZYŃSKI? ŻE UDEŻA W AGORE? CO TAKIEGO PIER DOLIŁ NA DYSKUSJACH? I TU MOŻE BYĆ PROBLEM, BO PREZES JEST SKŁUCONY ZE WSZYSTKIMI, A PREZYDENT PUTIN JEST OBRAZONY PRZEZ KACZYŃSKIEGO. TO KIEDY DOSTANIEMY KASĘ OD UE? A SŁÓŻBY WALA W NAMIESTNIKA RP JAK W D KACZORA?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,56% 4,40 2022-12-08 16:16:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.