Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,90 zł , zmiana od tamtej pory: -27,85%

Re: Afhol porażka zobaczcie warto link!!!

Zgłoś do moderatora
dane pokazane w stopach zwrotu z pseudo inwestycji mówią jasno same za siebie to jest ewidentny dowód na to że przekazywane infa są tylko w celu jednym
Dystrybucja akcji na całego odzwierciedlona na kursie oczywiście
Podają co rusz cudowne informacje i walą akcjami w rynek
Szulernia i tyle
Nie dać się wciągnąć w to bagno
Wiele takich firm już było piękne słowa i nic za tym nie szło tak jak od lat tutaj
Żaden inwestor tu nie wejdzie bo widzi jak jest

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 0,35% 5,70 2021-12-03 12:52:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.