Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: adres mailowy do Petrolinvest nie działa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-06-04 o godz. 08:15 ~ToKoniec napisał(a):
> Jak wyżej.
>
>link
> Cicha likwidacja spółki, pewnie niedługo ogłoszą.
> Pewnie forward, Dex, Inwestorxx czy Magik powiedzą, ze to dlatego bo spólka przekształca się w potężną firmę połączoną z inwestorem. Jeśli tak by było, to nie ma co robić tego w tajemnicy bo akcje posiadaczy i tak zablokowane.
> A więc to koniec, cichy koniec.

już to pisałeś kilka dni temu, więc po co się powtarzasz, wszyscy "mądrzy" korzystając z twojej sugestii, zdążyli już sprzedać akcje u spconego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.