Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,83 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Ad Reprezentant akcjonariuszy w R. N Bumech do Szymona i reszty zai

Dnia 2017-10-06 o godz. 23:26 ~metrino napisał(a):
> Jestem bardzo ciekaw jak potoczy się tą historia .
> > Przeczytawszy Twojego @ sądzę że jeśli prezes rzeczywiście postarał się odpowiedzieć tobie w sposób rzeczowy na postawione przez ciebie pytania to *obserwator* ma rację bez zgody autora nie opubliczniaj tego maila .
> > Jestem oczywiście ciekaw jego treści jednak nie życzę tobie źle także jakoś będę musiał z tym żyć.
> > Gratuluję pakietu ja posiadam +60k zabrakło odwagi...

Jak dla mnie więcej słów niż treści... -Dlatego poprosiłem o rozszerzenie niektórych kwestii bo mi się nie zgadzają. Ale doceniam osobisty kontakt. Tyle mogę napisać.  Zapytałem od razu czy będę mógł opublikować. Co do Twojego pakietu jeśli jest długoterminowo to pomyśl o tym żeby się przyłączyć- w przyszłym tygodniu postaram się podać więcej detali

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUMECH 6,41% 0,83 2017-10-20 17:00:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl