Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,20 zł , zmiana od tamtej pory: 15,05%

Re: AC SA Autogaz - po przecenie i w ciekawym miejscu

Zgłoś do moderatora
Produkty AC są przestarzałe i od wielu lat nic nowego nie wypuścili i raczej nie wypuszczą, bo ludzi którzy stworzyli AC, już dawno tam nie ma i to począwszy od konstruktorów po doradców technicznych i handlowców
Kto przyjmuje niekompetentne warsztaty do sieci ? Tacy sami niekompetentni ludzie, którzy muszą wyrobić plany handlowe.
Liczby się niby zgadzają, tylko sensu w tym nie ma.
Konkurencja już dawno ich przegoniła, ale chyba jeszcze musi trochę podrosnąć, aby było to bardziej widoczne.
Przez ostatnie lata towar wcale nie jest lepszy, tylko od czasu do czasu podawany w nowym opakowaniu.
Mają jeszcze jedną poważną wadę - zamiast wziąć się do roboty i coś faktycznie nowego wprowadzić na rynek, to przy okazji różnych szkoleniach, rozsiewają czarny PR na całą konkurencję. Słuchać się tego nie da i trudno z taką firmą współpracować.
Przykład wprowadzania systemu na gaz ciekły też jest bardzo dobry. Dużo marketingu, dużo szumu i co ? - d-a.
AC - ogarnijcie się wreszcie !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACAUTOGAZ 0,00% 47,40 2020-02-20 10:04:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.