Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,60 zł , zmiana od tamtej pory: 16,26%

Re: AC SA Autogaz - po przecenie i w ciekawym miejscu

Zgłoś do moderatora
Kazdy ma prawo do swoich opinii, ja chcialbym przedstawic swoja. Mam warsztat i pracuje z nimi od kilkunastu lat. Firma miala rozne okresy w swojej dzialalnosci a obecne produkty w porownaniu do wczesniejszych (stag300) sa nieporownywalnie lepsze. Od 2 lat maja najlepsza mechanike na rynku. Kazdy ogarniety warsztat powie iz sa liderem technicznym zostawiajacych wszystkich w tyle, no moze poza Prinsem. Z wieloma instalacjami konkurencji i pseudokonkurencji mialem doczynienia. Maja raz na jakis czas problemy ale nigdy nie chowaja glowy w piasek i traktuja nas jak partnerow. Musze przyznac ze nie podoba mi sie polityka przyjmowania osob niekompetetnych do sieci warsztatow i sa osoby ktore maja ladny warsztat ale ich kompetencje sa mizerne, nie raz poprawiamy po tych druciazach. Rowniez wsparcie rynkowe powinno byc duzo lepsze gdyz niektorzy sa od czapy. Rozwazania nad ktorymi pracuja sa niekonwencjonalne, przyklad cieklego wtrysku ktory w koncu mam nadzieje ze wdroza gdyz trwa to zbyt dlugo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACAUTOGAZ 0,00% 47,20 2020-02-18 12:14:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.