Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,00 zł , zmiana od tamtej pory: 14,15%

Re: AC SA Autogaz - po przecenie i w ciekawym miejscu

Zgłoś do moderatora
Wieloletnie zaniedbania spółki odnośnie rozwoju, jednak zaczęły się przekładać na kurs akcji. Marketing działa tylko jakiś czas i trzeba przyznać, że w przypadku AC, ten czas był bardzo długi. Instalacje AC to po prostu starocie, które zostało wprowadzone na rynek przed 15 laty i przez ten czas zmieniało się tylko opakowanie. Dobrze że rynek to zauważył, może zarządzający AC wyciągną jakieś wnioski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACAUTOGAZ 0,86% 46,80 2020-02-26 14:24:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.