Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ABG umyka wart 400 mln zł kontrakt z Ministerstwem Rolnictwa

Zgłoś do moderatora
Chyba to tobie coś umknęło....

Zarząd spółki 11.09.br. poinformował o podpisaniu umowy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o wartości 44,98 mln zł netto na wykonanie i wdrożenie oprogramowania umożliwiającego obsługę wniosków dla działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Termin realizacji umowy ustalono do 31.12.2009 r.

Kolejne dobre info.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABG -4,52% 5,71 2008-09-29 16:27:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.