Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -48,76%

Re: ABBY - ** swiatecznie

Zgłoś do moderatora
Obawa przed wprowadzeniem akcji serii F i G do obrou umozliwila tansze zakupy. Byc moze bedzie jeszcze taniej. Ale badzieja ze wiekszosc tej emisji wrzuca w rynek PKC bez dobrych konunikatow jest plonna.

Moze sie tez okazac ze przeniela przemiela i odetna. I owszem sorzedadza ale x 3 x 5 x 10.

Mysle ze katastrofy nie będzie a moze kto ma kupic to dokupi. Tu każda opcja jest możliwa...

Koniec pisania ida Swieta....
Ja sobie zrobilem prezent pod chonike mam 1.8 procenta LP... To juz jest cos... Do zobaczenia na NWZA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 2,47% 0,06 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.