Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: AB PL - spółka niedowartościowana,

Zgłoś do moderatora
zgadza się maxxxie, ale nic nie rosnie wiecznie. raz rosną, raz spadają, a wtedy jeśli siedzisz na papierze tracisz. z kupowaniem na dołkach i sprzedawaniem na górkach sam wiesz jak bywa. ta spółeczka trzyma się nieźle i choć może najszybszy wzrost ma juz za sobą, to przynajmniej nieźle przetrzymuje gorsze dla rynku okresy, zapewniając komfort psychiczny. mozesz psioczyć, ale długoterminowo ciągle jest atrakcyjna, choć może nie dla liczących na szybki zysk i płynność. do tego jeszcze dywidenda. żadne kokosy, ale osłodzi czas oczekiwania na profity. zwłaszcza tym którzy brali po parę złotych ;-) kup w końcu papier i przestań marudzić! pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 0,13% 37,60 2022-10-04 14:29:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.