Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: AB PL - spółka niedowartościowana,

Zgłoś do moderatora
Masz dużo racji w tym co piszesz, jednak bywa i tak że lepiej być przyspawananym przez dłuższą chwilę do obecnego kursu mając w portfelu dobrą spółkę niż wchodzić z kapitałem do "wyjątkowo złych na których mozna zarobić krocie" aby ostatecznie z tą spółką utonąć. Aby uprawiać taką politykę inwestycyją trzeba się wykazać nie lada intuicją i doświadczeniem (nie przeczę że takie posiadasz).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 5,56% 38,00 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.