Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: AB PL - spółka niedowartościowana,

Zgłoś do moderatora
i co z tego jak spólka nie rośnie, wiel ejest dobrych spólek które nie rosną i wyjątkowo złych na których mozna zarobić krocie. Od kilku miesiecy kurs przyspawany wiec kto w tym siedzi tak naprawde traci... Co chwila ktos wyskakuje z podobnym tekstem o ab a kurs stoi:) Hossa/odbicie sie skonczy a Wy dalej bedziecie pisac te dyrdymały o cudownej perle na gpw:) A wogóle to powiedz mi jak tu można inwestować - płynnosć zeroooooo! Nawet na 10 tys nie można kupić spokojnie aby cyrku nie robić wiel wyluzuj z tymi teoriami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -1,18% 37,55 2022-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.