Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,10 zł , zmiana od tamtej pory: -18,12%

Re: A wszyscy mówili, że TOTAL nie zarobi na Scope....

Zgłoś do moderatora
Szacun. Jak Total i Łapa dobrze rozegra współpracę scope - cormay - biorad i orphee to normalnie będa o nim w podrecznikach pisać. Po latach pieprzenia, pokazał, że można i pięknie dowiózł projekt. Panie Łapa niech Pan tego nie spie…oli. Zaraz będzie miał spółkę za miliard (scope) i za 300 baniek (cormay). Mistrz! Po prostu mistrz. Nawet sytuacja makro tu już niczego nie zmieni. To jest medtech i bio, a nie szmaty, tekstylia, spożywka albo gaming czy rękawice z lateksu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CORMAY -0,11% 0,90 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.