Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,40 zł , zmiana od tamtej pory: -16,25%

Re: A wiecie co sie dzieje na Asbisie ?? 700 % do gory od tak ?

Zgłoś do moderatora
Tez przestaje pisac - z Atende nie wychodze :) choc lubie to bo zawsze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec - ale jak sam napisales co drugi na bankierze lubi tylko obrazac i swoje madrosci przedstawiac. Tutaj chodzi o to aby sobie podpowiadac - jesli ktos widzi jakies zagrozenia - lub okazje inwestycyjne :) W Polsce to ludzie za bardzo zazdroszcza - lepiej by Cie na mine wprowadzil niz podpowiedzial dobry ruch :p

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATENDE -3,60% 5,36 2021-06-14 16:40:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.