Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: -22,57%

Re: A tymczasem w Jaworznie .....

Zgłoś do moderatora
Dla jasności, rozruchy technologiczne nie polegają na włączeniu urządzenia i przyglądaniu się co się dzieje, ale na wyszukiwaniu usterek, optymalizowaniu procesu, poprawek w oprogramowaniu ….., a w dużej części w dopieszczaniu komisji odbiorowej. Dlatego muszą być częste wyłączenia, bo sprawdzone podzespoły nie koniecznie wymagają ciągłej pracy na rozruchu, a blokują możliwości poprawek na elementach testowanych. Np. sprawdzając sprawność wentylacji nie jest potrzebna praca kotła, albo lodówki w stołówce ...itp. Dajcie fachowcom popracować w spokoju, bo mają tam naprawdę wiele stresów, doskonale to znam i rozumiem. A moc przekazywaną do systemu traktujcie jako coś przy okazji, jako chwilowy odpad z prób.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,82% 1,23 2020-05-29 17:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.