Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: -9,91%

Re: A tymczasem w Jaworznie .....

Zgłoś do moderatora
@Wolf

31.01 ciekawe co wtedy napiszesz ?

No tak nic nie napiszesz bo TPE da Rafako czas do końca dnia.
Może napiszesz coś 3.02 choć to jeszcze za wcześnie żeby TPE poinformowała rynek, więc może koło 7.02. Wtedy już powinna być radosna nowina, że blok należycie stoi ale ...... konieczne są dalsze optymalizacje usprawniające prace bloku :DDD

PS. Trzeba być mega g... naiwnym żeby sadzić, że wpisy na forum takiej spółki jak TPE przekładają się na kurs ale jak widać g.... tzn naiwniaków nie brakuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 2,94% 1,44 2020-06-05 17:00:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.