Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,00 zł , zmiana od tamtej pory: -6,35%

Re: A TY SIĘ BRACIE NIE DENERWUJ

Zgłoś do moderatora
OLA TO NIE JEST TAK JAK MYŚLISZ, BO CZAJNA BEZ TYCH TECHNOLOGII WYCOFUJE SIĘ. ONI MAJĄ JASNO WYTYCZONY CEL, ZDOBYĆ TECHNOLOGIĘ SILNIKA RTĘCIOWEGO, TO CZAJNA WYPRODUKUJE AUTOBUSY DLA CAŁEGO ŚWIATA I ZGARNIE ZYSKI. CZAJNA NIE GRA W BIERKI, CZAJNA CHCE MIEĆ MONOPOL NA NOWYCH ŚRODKACH TRANSPORTU, ELEKTRYCZNYCH POJAZDACH BEZ CO2 I OZE. CZAJNA CAŁY CZAS WYSYŁA SWYCH SZPIEGÓW TECHNOLOGII NA SWOJE PIRAMIDY W CZAJNA, BY ZROBILI ELEKTROWNIĘ Z ICH PIRAMID. ALE NIESTETY WYCHODZI IM PODOBNIE JAK RP, ZNACZY JAK OKREŚLIŁ TAKIE PODEJŚCIE ŚWIERZAKÓW DO TECHNOLOGI MINISTER SIENKIEWICZ " UJ I PUPA I KAMIENI KUPA'. NO A W PRL BYŁO TO GDZIEŚ, GDZIEŚ W PZL, CZY W ZELMER. ALE AGS3 ZAMKNIĘTE??? ANALITYCZNY GERMAŃSKI SILNIKI 3 PZL ZAMKNĘLI I NA "PYSK" WSZYSTKICH WYWALILI? A KWITY TAK JAK BY JAK W FILMIE PSY " CO WYTAM PALICIE'?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -1,24% 79,60 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.