Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,00 zł , zmiana od tamtej pory: -19,10%

Re: A TY SIĘ BRACIE NIE DENERWUJ

Zgłoś do moderatora
TEN MAZUR TO JAKIŚ NIETYKALNY, WYPISUJE CO CHCE I NIKT GO NIE ZAMYKA, NAWET PREZES KACZYŃSKI RAZ CZYTA A RAZ SIĘ WNERWIA. A MAZUR STARY KIEROWNIK Z WYDZIAŁU BYŁEGO PZL ANALITYCZNY GŁÓWNY SILNIKI 3. I POWIEDZMY SOBIE SZCZERZE, JEŹDZIŁ Z KAMERĄ, A JAK JEŹDZIŁ TO ANALITYK W TERENIE, A ANALITYK W TERENIE NAZYWANY JEST SZPIEGIEM TECHNOLOGII, PISZE TAK PIĘKNIE O PIŁCE, A KTO ZDOBYŁ BRAMKĘ NA WEMBLEY ZAPYTAM? NAJLEPIEJ OPŁACANY W PRL PIŁKARZ DOMARSKI Z DRUGOLIGOWEGO ZKS STAL RZESZÓW. KASĘ TO MIELI TAM. A MAZUR TEŻ NIBY ZAWODY FILMOWAŁ DLA ZKS STAL RZESZÓW, KLUBU SPORTOWEGO. I KOLEDZY Z ROLLS ROYCE TAKA FIRMA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -0,12% 80,90 2021-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.