Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A ty Gamoń ile dostałeś od francuza Blega za obłudnika ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-26 o godz. 20:12 ~Gamoń napisał(a):
> Mylisz się bardzo , nic nie zapłacił , tylko nie wierzyłem w to co chciał zrobić Pan Małecki
> uważałem że to lot na księżyc bez kosmonauty , ale jeśli wam się udało to zazdroszczę i gratuluje .
> Każdy może się mylić , ja też teraz tu doświadczyłem .

Sprzedałeś się i a teraz skamlesz ! wszyscy znaja prawdę więc kity wciskaj żabie może to łyknie :) Akcjonariusze dobrze wiedza jak grałeś nie czysto i tylko patrzyłeś gdzie możesz ugrać więcej !! a teraz gruncik się pali to by się chciało do PAM :) eh obłuda pełna gębą ale takich zdrajców nam nie potrzeba ! skoro trzymałeś z żabą i resztą tych obłudników to tam szukaj pomocy teraz bo zdrajców nikt nie będzie już tolerował którzy by sprzedali nawet własną matke za parę srebników !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.