Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A ty Gamoń ile dostałeś od francuza Blega za obłudnika ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-26 o godz. 19:48 ~Kriss napisał(a):
> Dnia 2022-06-26 o godz. 16:33 ~Gamoń napisał(a):
> > I czy będziecie tak mili i uprzejmi podać kontakt do tego inwestora który wykupił ten pokaźny pakiet ?
> > Myślę że pamiętacie że ja przyczyniłem się do tego że sprzedaliście po godziwej cenie ,
> > teraz spodziewam się rewanżu z waszej strony i Prezesa Małeckiego .
>

Przyznaj się Gamonnn ile ci zapłacił żaba- bleg za obłudnika i reszta twoich kupli pod ksywami kilerr itd .którym się stałeś dla niego z myśląc że ugrasz więcej dla siebie mając w doppp.............resztę akcjonariuszy ! chyba żaba ci sowicie zapłacił co ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.