Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,95 zł , zmiana od tamtej pory: -12,73%

Re: a spolene wsie.!! spalone uprawy !! ludzie wojna ! 14zl max myslec

Zgłoś do moderatora
Oho dobry znak, obudzili się wieszcze armagedonu i zagłady.

P.S.
Jakby rosjanie podbili Ukrainie, to ta spółka jest nic nie warta, bo zostanie przymusowo znajconalizowana i możesz zapomnieć o notowaniach na polskiej giełdzie. Będziesz miał zamrożone środki, tak jak ci którzy nie zdążyli wyjść z giełdy moskiewskiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 1,70% 20,90 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.