Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: A PISAŁEM KTO MNIE POSŁUCHAŁ MÓGŁ 100% ZAROBIC A TO POCZĄTEK

Zgłoś do moderatora
mialem ekoeksporta jeszcze po 80 gr opchnąlem po 6 zl, troche zalowalem, ale trudno teraz jestem na igorii, beda spore jazdy ff 2% będzie grubo szczegolnie ze regularnie wzrastalo zaangazowanie tu: ciekawostki
http://stooq.pl/t/tr/?m=3
http://stooq.pl/q/h/?s=igt
http://www.igoriatrade.com/Default.aspx?A=L&L=N-0&PageId=297&NewsId=299&ModuleId=276
Wejscie na rynek czeski, poczytajcie sami bedziecie chcieli spole miec.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 0,00% 0,29 2021-05-17 16:43:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.