Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu

Zgłoś do moderatora
Nie obrażaj gniocie smerfo-kroku PAM bo zostaniesz pociągnięty niebawem i odpowiesz za wszystkie przekręty tak samo jakich razem z prezesem dokonaliście na przestrzeni lat !! a bajeczki kolejne to możesz opowiadać już w celi swoim dzieciom jak przyjdą na odwiedziny do ciebie !! Zapamiętaj karma wróci w 200 % do ciebie i innych !!!To PAM ma pełnio prawo no negocjacji oraz zwoływania Walnego i wybrania Nowego Zarządu który będzie służył akcjonariuszom i rządził tak jak to ma być w Polskim Prawie i dla dobra wszystkich a nie jak wy złodzieje i oszuści którzy chcieliście tylko okraść wszystkich do końca !! teraz czas przyszedł na Rozliczenie was wszystkich i Odpowiecie za wszystko i wszystkie przekręty jakich dokonaliście na przestrzeni lat !! Szykujcie się już na Pozwy Zbiorowe od Akcjonariuszy PAM a i tych poza na sumę ponad 1 mld zł które będziecie musieli oddać teraz i zapłacić Akcjonariuszom !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.