Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-03 o godz. 20:50 ~Sonic napisał(a):
> No to nic nie odpowiedziałeś a tyle chłopie napisałeś, żal jak się Ciebie czyta. Pożyjemy zobaczymy.

Teraz czas Sonic na dostanie dokumentów i dobranie się do tych złodziei i oszustów którzy pójdą siedzieć za wszystkie przekręty jakich się dokonali przez x lat !!! i pozwy zbiorowe Akcjonariuszy przeciwko tym oszustom jak prezes krok RN i wszyscy którzy w tym przekręcie uczestniczyli !! Nie będzie opowiadania kolejnych bajeczek bo to już nikogo nie interesuje !! tylko będzie jedno rozliczyć tych złodziei i oszustów i wsadzić na długie lata do celi tam gdzie ich miejsce !!! Odpowiedzą za wszystko już niebawem !!Myśleli że uda im się zrobić ostatni przekręt i przepisać złoża na spółkę celową ale dzieki PAM się im to nie udało bo inaczej już by było po zamiatane !! prezes myślał że uda się okraś nas do końca ale się przeliczył mocno i teraz za to wszystko odpowie i ci którzy w tym uczestniczyli !! Teraz czas na dokumenty i walne i Pozew Zbiorowy przeciwko tym oszustom i rozliczeni ich ze wszystkiego !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.