Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-03 o godz. 18:37 ~Sonic napisał(a):
> Smerf zrozum że głowa żaby ma spaść ale nie tak że nie będzie prezesem tylko tak żeby poszedł siedzieć. Tutaj osoby mają wywalone czy będzie 2,4,6,8,10 pln tu pozostaje walka o honor. Układać to się można z kimś wiarygodnym. Po co spółka celowa po co zgody Ministerstwa Kazachstanu na przepisywanie koncesji przecież Petrolinvest ją ma. Wystarczy że inwestor obejmie emisję akcji przeprowadzoną w sposób rzetelny. To miał być kolejny wałek i tyle w temacie.

Dokładnie tak jak piszesz Sonic wali nas czy będzie 1 zł czy 5 zł czy 10 zł czy nawet 0 zł !!! Dociekniemy prawdy i do Dokumentów dojdziemy a wtedy rozliczymy wszystkich prezesa kroka i resztę tych oszustów którzy okradali nas z kasy poprzez emisje akcji gdzie kasa znikała !!! i to udowodnimy niebawem a winnych posadzimy na długie lata tam gdzie ich jest miejsce i pogrzebiemy ich wszystkich !!! nie ma odwrotu teraz zapłacą za wszystko !! Kłamstwa prezesika i kroka skończyły sie nikt już nie kupi ich kolejnych kłamstw mogą sobie nawet wymyślać teraz 100 Inwestorów jakich tylko chcą nas to już nie Interesuje !!! Interesuje nas Honor i posadzenie tych oszustów wszystkich tam gdzie ich miejsce !!! Myśleli że damy im zgodę na przepisanie złóż OTG i Emby koncesji na spółeczkę ich tak aby Petroinvest nic nie miał !!! Po naszym Trupie nic nie dostaną !! Jak chcą to złoża to musza za nie zapłacić a nie frajer.....myśleli że wyciągną i zrobią kolejny szwindel a my Akcjonariusze zostaniemy z niczym !! Nic z tego nigdy nie dostana !! Jak chcą to nie kupują Akcje wszystkie i będą mieli złoża a jak nie to wara od spółki bo nigdy nie dostaną zgody na przejęcie złóż poprzez przepisanie na ich spółkę !!! Chcą złoża to niech kupują spółkę Petroinvest za godną cenę a potem mogą sobie przepisywać na spółeczki jakie tam sobie wymyślą !! ale nigdy odwrotnie nie dostaną żadnych złóż i koncesji bo to jest spółki Petroinvest która to jest własnością Akcjonariuszy !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.