Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu

Sonic od dawna nie mam o Tobie dobrego zdania i pewnie bym zignorował zaczepkę, ale widzę, że poważny post napisałeś i jesteś naprawdę przekonany do tego co piszesz, więc odpowiadam równie poważnie:
1. "Tutaj osoby mają wywalone czy będzie 2,4,6,8,10 pln tu pozostaje walka o honor" - co mają osoby "wywalone" na akcje nikogo nie obchodzi, na pewno nie mnie do czasu gdy ktoś udowodni, że te pieniądze zostały zdobyte podstępem. Stan na dziś jest taki, że akcjonariusze nad którymi każesz się litować po prostu podjęli ryzyko na ryzykownej spółce i stracili.
2. "Układać to się można z kimś wiarygodnym" - nie masz Ty ani PAM prawa do "układania się" w czasie danej kadencji władz spółki bo one zostały wybrane do reprezentowania nas wszystkich (nie tylko PAM!) w ramach danych jej kompetencji
3. "Obecnie decydentem jest PAM jako akcjonariusz z największą liczbą głosów przynajmniej oficjalnie" - to właśnie takie hiper-bzdury powodują moją aktywność na tym forum, większego kret.yństwa nie słyszałem od dawna. Typowe dla członków PAM. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

> Jak jest inaczej to karty na stół, albo przemielimy Was razem z budą.
A miel sobie co chcesz, już pisałem że jesteście natrętnymi pchłami, najwyżej wzbudzisz huragany śmiechu. Na pewno mojego, czytając z jakim przeciwnikiem mógłby się zetrzeć BLG :-)

Ostatecznie całe te 2 Twoje wpisy dowodzą całkowitej ignorancji i nieznajomości ani prawa ani realiów. Typowy gniot. A jeśli ta Wasza "walka o honor" zaszkodzi spółce czyli moim akcjom, a mówiąc inaczej zaszkodzi w podpisaniu umowy z inwestorem - koniec z Wami i całym tym pamowskim kramem, będziecie mieli do czynienia z innymi bo nie tylko reszta pamu się przeciwko Wam obróci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.