Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu

Zgłoś do moderatora
Czyli @smerf potwierdza - jest u zrodla , bo nawet wie co mysli i robi prezes. A podobno jest akcjonariuszem i tak tu "walczy" by wszyscy akcjonariusze (rozumiem ci od 70 %tez), byli rowno potraktowani i wara PAM, byscie zakladali sprzedaz swoich akcji!
@smerf, a moze masz dojscie i wiesz gdzie (scislej na czyich kontach) " sa te akcje z 70 %? Gdybys wiedzial i nam ta wiedze przekazal, moze nasz oglad na Petrola bylby inny :) Wszak ktos tu pisal, ze stawia sie na Walne, by PAM przeglosowac.
Nie mieli odwagi, czy nie chcieli, zrobic tego, czego oczekiwali od PAM w lipcu 2020.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.