Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-03 o godz. 10:29 ~Mosak napisał(a):
> Dnia 2021-08-03 o godz. 08:52 ~Sonic napisał(a):
> > No widzisz Smerfie. Problem w tym, że jak ktoś kłamał oszukiwał i kradł wiele lat to takie przyrzeczenie może sobie wsadzić w 4 litery. Bo wszyscy wiedzą, że będzie jak zawsze, czyli zysków nie będzie albo podmiot zniknie. Utraconej wiarygodności nie można odzyskać. Żaba do pieca i tyle w temacie.
>
> Dokładnie Sonic brawo kto uwierzy w kolejne kłamstwa francuza i kroka ? Chciałbym przypomnieć Wszystkim bo jak słyszę o jakiś 7% nie wiem czego i Giełdzie to coś wam przypomnę bo chyba większość zapomniała jak francuz i krok mówili o Giełdzie już chyba około 5 lat temu że wejdziemy i 7 % zysku tylko jakiego !! dziś po 5 latach ich kłamstw czy coś jest gdzie ta giełda i gdzie te 7 % zysku ? !! Jak słyszę kolejny raz o Giełdzie i 7% jak pisze jeden tutaj to krew zalewa człowieka !! jak można tak bez szczelnie kłamać !! i powtarzać te same pierdy i bełkoty kłamstwa co kilka lat !!! Ludzie żadnej Giełdy nie będzie żadnego 7% zysku nie będzie bo to są kłamstwa te same które mamił nas wszystkich francuz z krokiem kilka lat temu czy dziś z tych kłamstw coś zostało zrealizowane ? Odpowiedź brzmi NIE !!! więc i dziś jeszcze ma bez szczelnie jeden z nich pisać o giełdzie i 7% hahaha !!! za kolejne 5 lat będzie pisał to samo o giełdzie i 7% !!! i tak bez końca aż nic już nie będzie !!! Powtarzam Najważniejsze jest dojście do Papierów sprawdzenie wszystkiego wszystkie emisje wszystkie transakcje jakie były w tym czasie realizowane i prześledzenie wszystkiego dokładnie co gdzie zostało wyprowadzone poprzez spółeczki gdzie kasa poszła z emisji na jakie konta itd. i postawienie zarzutów dla francuza kroka i RN !!! za oszustwa kłamstwa i wyprowadzenie aktywów z Petroinvestu i kasy na cypryjskie konta !!! i wtedy można działać dalej !!! Jak Inwestor chce złoża to niech kupuje jako całość a nie jak teraz chce zrobić kolejny szwindel francuz z krokiem i wyprowadzić wszystko na spółeczkę celową ich podstawioną aby Petroinvest nic nie miał nic już a co za tym idzie akcjonariusze !!! Powtarzam chce złoża niech kupuje Petroinvest całą spółę a potem mogą sobie robić co chcą i przepisywać nawet na 100 spółeczek !! dlaczego nie kupuje bo chcą nas okraść poprzez wyprowadzenie aktywów na które nigdy nie uzyskają zgody !! Właścicielem złóż są Akcjonariusze a nie żaden Francuz i krok !! to Akcjonariusze będą decydować a póki co to PAM ma pakiet akcji większościowy i to oni mogą stawiać warunki a nie nikt inny !!Żadne mamienie o 7% i brednie o giełdzie bo to już było 5 lat temu !! więc pisanie takich bredni powielanych po 5 latach tylko ośmiesza tego co tak pisze a kim on jest to wiadomo !! niech lepiej sie martwi żeby doczekał wolności do kolejnych świąt bo może już nie doczekać ich na wolności !!Skończyły się kłamstwa i brednie opowiadanie ich w nieskończoność !! a wszystkie szwindle i tak wyjdą i to już niebawem i wtedy wszyscy dowiedzą się prawdy jaka jest i jak w perfidny sposób okłamywał i okradał nas zarząd !!!

Tak, tak, dolewaj wody do bagna, w którym ugrzęzła kareta ze złotem Petrola i licz na to, że złoto samo wypłynie. Powodzenia Geniuszu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.