Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-03 o godz. 10:09 ~zoska napisał(a):
> To co napisales, stoi w sprzecznosci z tym co wyzej napisal @smer i @Realista (widzi zlota karoce po kola w bagnie, tylko mali, maja ja wyciagnac, czyli zgodzic sie na obiecanki francuza . Skladane jak wiemy od 11 lat, tylko co chwila w skorygowanej wersji)
> > Teraz, to juz tylko karty na stol, czyli dokumenty, dowody. Nic na gebe. Bo nawet raportem MD z 2017 nie raczyli sie pochwalic. Gdyby nie zdobyl go PAM.

Dokładnie Zoska precz z oszustami i kłamcami którzy mamią nas kolejnymi bełkotami i kłamstwami powielanymi od x lat !!! tylko co chwilę poprawiają wersje aby tylko wyciągnąć od nas zgodę na Wyprowadzenie ostatnich aktywów Petroinvestu !!! przypomnę że te farmazony ich 5 lat temu pisali to samo i to samo mamili nas !!! ile dziś z tego mamy ? ZERO !!! były to kolejne kłamstwa !!! Koniec tego i koniec tych oszustów ich miejsce jest Cela i tam wcześniej czy później trafią i nie odpuścimy tego dopniemy to na co zasłuzyli jak nas okradali i okłamywali przez x lat i wyprowadzali pieniądze z spółki i jeszcze teraz chcą nas okraść z wszystkiego co pozostało !! Dokumenty na stół i zobaczymy wtedy co będą opowiadać przed Prokuraturą i sądem !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.