Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-03 o godz. 07:35 ~Ajak napisał(a):
> Niech zapłacą drobnym nominał i mogą żądzić na OTG. Nie zbiednieją bo tych akcji do wykupu nie ma 90% tylko koło 25%

Trzymaj się rzeczywistości.
-Zapłatą jest za przyrzeczenie 7% zysków z wydobycia, które będzie w przyszłości.
-Może będzie jakaś dywidenda pieniężna na początek jako rekompensata za czekanie - nie wiem, byłoby fajnie, ale może być też zero.
-Realnie co NA PEWNO dostaniemy to możliwość sprzedaży akcji na giełdzie londyńskiej, ale nie wiem czy ceną wyjściową będzie 160 zł, no i nie wiadomo jak zareagują tam inwestorzy. Dla nas najlepiej, żeby to była GPW bo Petrol jest znany i cena akcji mogła by strzelić.

W szczegóły nie będę się bawić (co by było gdyby było) żeby nie zapeszyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.