Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu

Zgłoś do moderatora
Jakie spiskowe czy podważysz to że w latach 70/80 Niemcy oddawali bezdomne dzieci dzieci z trudnych domów pedofilom czy zaprzeczysz ze razem z Francuzami robią wszystko przeciwko polskiej infrastruktorze na wybrzeżu i na lądzie czy zaprzeczysz ze matacza swoimi mediami w prawodawstwie napisz mi jeszcze czy czy nwiecej ludzi ginie w manifestacjach w Niemczech Francji czy w Polsce ale to my jesteśmy tym chorym krajem jest jeden problem czują się zagrożenie coraz więcej surowców przechodzi przez Polske w końcu mamy dobrze uzbrojone wybrzeże coraz lepsze polaczenia ladowe to są pieniądze tak jak z ropa i gazem rusek zwłaszcza Niemczech ma przewagę tak jak w Szwajcaria austri dlatego dzieci Putina czują się tam bezpiecznie :) tak więc róbmy swoje a co do petrol przecież otg to złoże dekadowe to też mój wymysl poczytaj dostępne raporty ministerstwa Kazachstanu oni też manipulują do następnego infa czart mary

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.