Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,33 zł , zmiana od tamtej pory: -31,54%

Re: A może ta firma z Holandii kupi coś KCI dla równowagi

Zgłoś do moderatora
a tak przy okazji trolowanie na sprzedaż znowu się uaktywniło czyli skup trwa ..
213.134.183 pisze pod różnymi nickami i zawsze namawia do sprzedaży, skoro spółka ci nie pasuje to po co tu jesteś i piszesz - jak nie masz akcji to nie zaglądaj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -4,59% 0,91 2023-10-03 15:58:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.