Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,90 zł , zmiana od tamtej pory: 20,60%

Re: A któż to tak chapnoł na końcówce?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-02-05 o godz. 20:47 ~kossa napisał(a):
> Jakies ciekawe info w drodze czy wyniki podadzą wcześniej?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MENNICA-Informacja-o-transakcji-osoby-blisko-zwiazanej-z-osoba-pelniaca-funkcje-Czlonka-Rady-Nadzorczej-7641205.html 
Dlaczego nie informujesz kto "chapnoł"!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MENNICA 0,00% 24,00 2019-03-20 12:29:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.