Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,95 zł , zmiana od tamtej pory: 10,04%

Re: A kiedy już pęknie 12 to ...

Zgłoś do moderatora
Ja. Kilkanaście % sprzedam pewnie za jakiś czas by mieć na nowe inwestycje(jednak siedzenie większością kapitału na jednym papierze jest nudne dla kogoś kto siedzi na giełdzie po 12 h dziennie) bo tu zanim kurs osiągnie apogeum to jeszcze kilka lat minie. Długo na Saule czekałem i nie mam zamiaru wychodzić za miesiąc czy dwa, tym bardziej za tydzień. Do 2023-2024powinniśmy bezproblemowo piąć się w górę, z większym i mniejszym przyspieszeniem i niewielkimi korektami w drodze, a co dalej to czas pokaże. Wiele zależy od konkurencji, rynek jest dynamiczny ale swieży więc o nasycenie nie musimy się martwić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 6,05% 13,15 2021-10-15 17:03:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.