Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A jednak walne w X

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-24 o godz. 19:50 ~Viko24 napisał(a):
> Dnia 2021-08-29 o godz. 16:08 ~Moskwa napisał(a):
> > J/w
>
> kogo obchodzi koleś ,że ty walniesz w X,nawet nie będę dociekał czy to jakiś klub lgbt czy może organizacja narodowców?wali mnie to i twoje picie.

a jeśli chodzi o zebranie o nazwie Walne akcjonariuszy Petrolinvestu,to prawdopodobnie odbędzie się w październiku ale stawiam pomidory przeciwko orzechom ,że napewno nię będzie ono na żądanie bernarda.dziękuję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.