Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,29 zł , zmiana od tamtej pory: 4,87%

Re: A ja dzisiaj delikatnie uśredniłem do góry

Zgłoś do moderatora
Jak widzisz wszyscy zgadzamy się z tym że na tych akcjach w tym roku zarobimy. Byleby wyjść w odpowiednim momencie. Mamy ostatni moment przed fajnym uśrednianiem ceny (sam mam ok 3.5 zł średnią teraz) Jak pójdzie lawina espi (pierwsze już w sierpniu powinno się zrealizować) to będzie za późno na dokupienie. Niektóre spółki "covidowe" już zaczynają swój marsz w górę.
Przyjdzie taki jeden dzień, kiedy wszystko będzie mocno czerwone a typowe covidówki dwucyfrowe plusy. Teraz pytanie, która z tych spółek covidowych będzie najmocniej grana. Ja stawiam na mbf group

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBFGROUP 2,53% 3,44 2021-09-22 17:04:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.