Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,63 zł , zmiana od tamtej pory: -58,24%

Re: A gdzie jest stara gwardia Zośka,Dark,XXX ,Hagi no i Rysiu kosmita?

Zgłoś do moderatora
Ja mam średnią 2 zł. Pierwsze zakupy zrobiłem w cenie 69 zł, później kolejny pakiet 20 ,ale na szczęście 90% w cenie 1.50, mimo to po tylu latach tu spędzonych 9 zł nie zrobiło na Mnie większego wrażenia,czekam na wyższe poziomy, dużo Cierpliwości i rozsądku życzę starej ekipie,co wisi ze mną na haku od początku..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR -2,81% 2,35 2021-10-22 09:06:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.