Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,63 zł , zmiana od tamtej pory: -54,40%

Re: A gdzie jest stara gwardia Zośka,Dark,XXX ,Hagi no i Rysiu kosmita?

Zgłoś do moderatora
Cóż. Jestem na wakacjach, czytam i nie komentuję. Patrzę na wydarzenia.
Jest ciekawie. Adrenalina jest.
Wolalbym jeszcze poczekać, bo sytuacja jest ciekawa, a mam trochę do odrobienia, więc ... Jak patrzę na Londyn może jeszcze pójdzie do góry.
Przez te lata czołgania człowiek się uodpornił. Sytuacja pokazała, że trochę dobrych wiadomości i tu idzie do góry. W Londynie i Tel Avivie w jedną sesje mogą dużo więcej. Czekam jeszcze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR 2,72% 2,57 2021-10-20 09:46:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.