Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: A DI BRE podnosi wycenę...brac kupowac nie zalowac!

Zgłoś do moderatora
spółka spadała ponieważ szeroki rynek mocno dołowal - myślę że okolice 12 zł to jest koniec spadków i doskonała okazja na zakupy - tym bardziej że za kilka tygodni opublikują wyniki za I półrocze 2011. Lepiej wejść na spokojnie teraz niz potem przepłacać (w mojej opinii). Trzeba tu dodać iż z miesiąca na miesiąc zwiększane są moce przerobowe nowego zakładu, co kilka tygodni pojawia sie tez komunikat ze spólki o otworzeniu nowych rynków zbytu. A więc sama spółka ma się bardzo dobrze - jak tylko szeroki rynek się uspokoi to wrócimy do wzrostów - a wydaje się ze po dzisiejszych danych z USA spadki szerokiego rynku zostały wychamowane, WIG poki co jest poł procenta na plusie.. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CENTKLIMA 0,00% 14,38 2012-07-26 11:56:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.