Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,70 zł , zmiana od tamtej pory: 6,76%

Re: A czytali dokładnie, że do SKUPU MOŻE NIE DOJŚĆ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-05-27 o godz. 14:14 ~abc napisał(a):
> O to chodzi ze jak im zalezy to powinni zrobic wezwanie.
> Tylko przy wezwaniu by sie nie mogli wycofac i tu tkwi problem
> Próg 95% pierwszy raz widze zeby byl w skupie czy wezwaniu zeby doszlo do skutku.
> I zapis ze moga sie wycofac w kazdej chwili , nie bylo by problemu zeby byl skup po cenie 2.15 z takim zapisem ale to prawie 100% wiecej jest cena i osoby co kupja i nie dojdzie do skutku beda 40% w plecy

jakieś nielogiczne androny wypisujesz... właśnie po 2,15 przecież nie byłoby szans, by wezwanie doszło do skutku, dlatego dali premię... coraz mniej inteligentne te nagony spadkowe...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.