Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,69 zł , zmiana od tamtej pory: 7,05%

Re: A czytali dokładnie, że do SKUPU MOŻE NIE DOJŚĆ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-05-27 o godz. 14:00 ~abc napisał(a):
> Na cyfrowy polsat wezwanie nie bylo na 100%
> A cena nie byla prawie 100% wieksza tylko na minimach notowani i ile mniejsza od poprzednigo skupu ktory byl chyba po 35zl/

no a w przypadku Inteliwise widac że przez ponad pół roku zarząd i większościowi wynegocjowali cenę bardziej godziwą, która ich bardziej satysfakcjonuje od ceny rynkowej, więc to chyba dobrze dla akcjonariuszy, hm? zdecyduj się o co ci chodzi :)))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.