Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,69 zł , zmiana od tamtej pory: 7,05%

Re: A czytali dokładnie, że do SKUPU MOŻE NIE DOJŚĆ?

Dnia 2022-05-27 o godz. 13:49 ~abc napisał(a):
> hominid nagania na kupowanie akcji uwazajcie.
>
> Jak jest wezewanie to jest gora do 2% nizej od ceny tu jest 10% i jest sypanie.
> hominid kup sobie akcje zastaw dom czy miesazkanie i bedziesz miec 10% zarobku w miesiac chyba ze sie boisz ze nie dojdzie do skutku.

Daj spokój, ja tylko reaguję na takie spadkowe nagony jak ty... możnaby mnie było nazwać naganiaczem, gdybym naganiał na zakup powyżej 3,99 zł... więc daj sobie po prostu siana, od rana tu męczysz naganiając na spadki, ale ja to rozumiem, bo wiem, że chcesz taniej kupić i sprzedać w wezwaniu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.