Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,70 zł , zmiana od tamtej pory: 6,76%

Re: A czytali dokładnie, że do SKUPU MOŻE NIE DOJŚĆ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-05-27 o godz. 13:18 ~abc napisał(a):
> Co to wogule piszesz od kiedy Eletrim jest notowany na gpw zeby to porownywac na spolek notowanych.
> Widze ze jestes naganiaczem na kupno akcji zeby sprzedac jak najwiecej akcji.
>

taka sama klauzula jest w zaproszeniu do sprzedaży akcji Cyfrowego Polsatu... skończysz już?

http://www.trigon.pl/o-firmie/aktualnosci/5469-zaproszenie-do-skladania-ofert-sprzedazy-akcji-spolki-cyfrowy-polsat-sa-16-maja-2022

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.